statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Mecz kontrolny UKS M³ode Or³y - ¦wit NDM 1998

• autor: mlodeorly, 2009-08-20 21:05
UKS M³ode Or³y - Swit NDM 1998 2:2 (1:0) Bramki dla M³ode Or³y : Marcel Pruszkowski i Kuba Sadowski
W ramach przygotowañ do sezonu dru¿yna M³odych Or³ów (MO) rozegra³a na boisku NOSiR mecz kontrolny z zespo³em ¦wit NDM rocznik 1998.
 W trakcie spotkania Trener Kamil Kotarski mia³ okazjê do sprawdzenia w meczu z wymagaj±cym przeciwnikiem elementów przygotowywanych w trakcie obozu zorganizowanego przez Klub w przerwie wakacyjnej. Pierwsza po³owa spotkania przebiega³a pod dyktando MO co przynios³o w efekcie prowadzenie po piêknej bramce strzelonej przez Marcela Pruszkowskiego.
W drugiej po³owie Trener MO dokona³ kilku zmian maj±cych na celu sprawdzenia dublerów na wszystkich pozycjach. Szansê pokazania swoich umiejêtno¶ci dostali wszyscy zawodnicy M³odych Or³ów. Na pocz±tku tej czê¶ci gry ¶wietnym strza³em z rzutu wolnego popisa³ siê Kuba Sadowski podwy¿szaj±c wynik na dwa do zera. Kilka minut pó¼niej rezerwy MO stworzy³y doskona³± okazjê do strzelenia trzeciej bramki. ¦wietn± dwójkow± sytuacjê braci Mielczarków zaprzepa¶ci³ jednak starszy z nich, zachowuj±c siê zbyt egoistycznie pod bramk± ¦wit NDM.
Zgodnie z pi³karsk± zasad±, mówi±c± ¿e niewykorzystane sytuacje siê mszcz±, MO zosta³y zepchniête do obrony. Dublerzy nie potrafili zastopowaæ graczy ¦witu doprowadzaj±c do straty 2 bramek.
Mecz zakoñczy³ siê wynikiem remisowym co bior±c pod uwagê klasê przeciwnika jest dobrym prognostykiem przed nowym sezonem.